Dog Paws
Registrirajte se i postanite naš član!
Dog Paws
Registrirajte se i postanite naš član!
Dog Paws
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dog Paws

Dobrodošli na RolePlay Forum Dog Paws!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Poll
Sat

Linkovi
*Blackeyna jazbina* Icon_510*Blackeyna jazbina* Icon_710*Blackeyna jazbina* Icon_610*Blackeyna jazbina* Icon_711
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 17, dana pet vel 02, 2024 1:13 am.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 *Blackeyna jazbina*

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptyčet srp 09, 2009 2:48 pm

Prije svega,DOBRODOŠLI
Upoznat ću Vas sa svojom jazbinom,iznutra i izvana,nastanku moje jazbine,njezinim vrlinama i manama.

O JAZBINI:

U mojoj jazbini trenutno boravim samo ja.Moja je jazbina nastala davno prije,djelovanjem mora.Naime,prije nekog vremena nalazila se pod vodom.Bila je obična stijena.More ju je oblikovalo i prije sto godina se povuklo,ostavljajući za sobom savršeno oblikovanu stijenu - moju jazbinu.Nalazi se u najskrivenijem i najmračnijem dijelu šume.Tu je uvijek pusto i savršeno mi odgovara

JAZBINA IZVANA:

*Blackeyna jazbina* 2a5eyiu

OPIS: Na slici vidite moju jazbinu.Označena je slovima "JAZBINA".U velikoj stijeni postoji otvor gdje se ulazi.U blizini su veliki slapovi i izvor iz kojeg pijem.Kao što ste primjetili,ima dosta stabala i trave koji prave zaklon.

JAZBINA IZNUTRA:

*Blackeyna jazbina* Bv4ft

OPIS: U Blackeynoj jazbini možete naći dosta ostataka kostiju i mesa.Na slici se vidi mali plavi sag sa likom zmaja kojega ja Blackey ukrala ljudima.Vidi se i njezin ležaj kojega je ona ispunila slamom kako bi bi što udobniji.Biljke su rijetkost kod vukova pa mi dopustite da opravdam postojanje ove u Blackeynoj jazbini.Biljka nije bila obična,uzimala je vodu iz rijeke ponornice pomoću korijenja i hranila se mineralima iz tla.Također,Blackey ima male police na kojima drži svoje osobne stvari i veliku škrinju u kojoj stoji njezino oružije i sl.

STVARI:

THUNDER SWORD:


*Blackeyna jazbina* Maa_0019 <------Najjači mač može izbacivati i vatru, vodu i struju, a također i udar groma, svako živo biće može usmrtiti, ako se ne koristi kako treba, može izmaći kontroli, zato ga ne uzimajte ako niste vješti sa oružjem.


NADAM SE DA STE UŽIVALI U OBILAŽENJU MOGA DOMA.A SADA POZDRAV,DO SLJEDEĆEG SUSRETA.
[Vrh] Go down
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptypet srp 10, 2009 8:07 pm

Post editiran i preuređen.Samo da znate,izgled jazbine mi je trenutno ovakav,ali ću je preuređivati.
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptypet srp 10, 2009 8:26 pm

Fora je! Wink
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptypet srp 10, 2009 8:34 pm

hvala Beta

Samo da znate prvu sam sliku sama napravila,nikome je nisam ukrala Laughing
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptypet srp 10, 2009 8:37 pm

OMG! affraid
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptypet srp 10, 2009 8:46 pm

napravila sam je u photoshopu sa brushevima...bilo je jednostavno Laughing
[Vrh] Go down
Tina
Korisnik
Korisnik
Tina


Broj postova : 18
Join date : 14.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptyuto srp 14, 2009 11:24 am

''Jazbina ti je prekrasna!!!'' Začuđeno kaže Tina
[Vrh] Go down
Modesty
Korisnik
Korisnik



Broj postova : 18
Join date : 14.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptyuto srp 14, 2009 11:27 am

"da bar ja imam takvu,ali još si nisam našla mjesto gdje ću moći spavati" kaže Modesty
[Vrh] Go down
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptyuto srp 14, 2009 3:45 pm

"Hvala Vam" reče Blackey
[Vrh] Go down
Nelchy
Moderator
Moderator
Nelchy


Broj postova : 30
Join date : 06.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptypet srp 24, 2009 4:03 pm

Jazbina je stvarno extra!
[Vrh] Go down
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Emptysri kol 05, 2009 9:07 pm

hvala Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





*Blackeyna jazbina* Empty
PostajNaslov: Re: *Blackeyna jazbina*   *Blackeyna jazbina* Empty

[Vrh] Go down
 
*Blackeyna jazbina*
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Betina Jazbina
» Katyna jazbina
» Jazbina od *Magic*
» Jazbina by Luna
» Tinina jazbina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dog Paws :: Karta :: Jazbine-
Forum(o)Bir: