Dog Paws
Registrirajte se i postanite naš član!
Dog Paws
Registrirajte se i postanite naš član!
Dog Paws
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dog Paws

Dobrodošli na RolePlay Forum Dog Paws!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Poll
Sat

Linkovi
Sablasna uvala Icon_510Sablasna uvala Icon_710Sablasna uvala Icon_610Sablasna uvala Icon_711
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 17, dana pet vel 02, 2024 1:13 am.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Sablasna uvala

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 12:18 pm

Sablasna uvala Lost-coast-504


Sablasna uvala mjesto je gdje se stalno događaju vrlo neobične stvari.Tu je uvijek tiho i čuje se samo more.U sablasnoj uvali puno su puta nađena tijela mrtvih životinja.Neki su mislili da u blizini postoji čudovište koje ubije svaku životinju koja se približi njegovom skrovištu.Drugi su mislili da u sve te životinje umrle od straha pred nečim.No,Blackey nije vjerovala u to i baš za inat svim tim bajkama često se šetala sablasnom uvalom.Godila joj je samoća i tišina tog mjesta.
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 12:38 pm

Beta je nakon obilnog doručka odlučila otići u Sablasnu Obalu.
Utom je uočila Blackey kako šeta po plaži njoj okrenutim leđima. ˝Hmm . . . Ili se ja varam ili ja imam dobru ideju˝nasmije se podlo te se odšulja do Blackey. Došla joj je toliko blizu, a Blackey nije ništa osjetila ni čula zbog šuma mora. Beta se namjestila, počela se pripremati i skočila na Blackey sablasno vrišteći.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 12:43 pm

"Grrrrrrrrrrrr" Blackey je zarežala,okrenula se i krenula ugristi neprijatelja.Onda je uočila da je to Beta i zaustavila se."Što...kako?...zamalo sam te ugrizla!...preplašila si me...ali moram ti priznati da ti je ideja bila super"
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 12:51 pm

˝Ha ha ha ha˝ smijala se Beta previjajući se na pjesku od smijeha.˝Kako si samo pala na tu foru? Zar stvarno vjeruješ u to glupo čudovište?˝ Beta se skoro ugušila u smjehu. Kada se odjedanput čulo neko glasno i vrlo neobično urlikanje. Beta se prestane smijati ˝Što je to bilo˝ upita brzo i digne se.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 12:56 pm

"Ne znam" reče Blackey osvrčići se oko sebe "Zvuk dolazi iz špilje,hoćemo li pogledati što je to ?" Upita
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 12:59 pm

˝Hajmo!˝ vikne Beta neustrašivo ˝Da vidimo što je to˝ i zajedno je s Blackey ušla u špilju.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 1:02 pm

U špilji je bio mrak.Ništa se nije vidjelo. "Beta? Gdje si" upita Blackey.Gledala je okolo.Bete nije bilo."Valjda je išla u drugom smjeru." okrenula se i ugledala tri prolaza."O,ne,valjda se nije izgubila...Beta,gdje si?"
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 1:10 pm

˝Ovdje je jezivo, zar ne Blac . . . .˝ zastala je. Na njezinom vratu je dahtao nečiji topli dah koji je vonjao na nešto što je upravo crknulo ˝Znaš Blackey, nećeš ti mene . . .˝
Beta se okrenula i počela vrištati. Iza nje se pojavio, Smilodon. Životinja iz kamenog doba!!! Imao je ogromne zube koji su mu zastrašujuće stršili, a njegovo je tijelo bilo veliko i ajmo reći, nabildano (XP). Beta je počela trčati.



Sablasna uvala Lunapi16
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 1:58 pm

Blackey je prekasno shvatila da je čudovište s njima u špilji.Potrčala je,ali čudvište ju je svojom golemom šapom "zaljepilo" na zid.Iz Blackey se dimilo.Bila je ljuta."Nećeš ti mene.." i skočila je Smilodonu na vrat.Zubima ga je ugrizla za grkljan.Smilodon je kašljao i valjao se po podu,ali Blackey je znala da će se uskoro dignuti i pokušati je ubiti.Otrčala je za van."Beta,Beta,da vidiš ovo....Beta,pa gdje si?". Bete nije bilo.
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 2:01 pm

Beta je gledala iza sebe da vidi je li je Smilodon prati i onda se zabila u Blackey. ˝Auč˝ zacvilila je ˝Moramo pobjeći, ubit će nas˝ zatim je pogledala iza Blackey ˝I tebe je, ha?˝ upita je, ali nije čekala odgovor nego je potrčala van zajedno s Blackey. ˝Uf . . . Ovo je bilo blizu. Više nikada . . .˝ zastala je ˝Blackey jesi li dobro?˝upita Beta nježnim glasom.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 2:04 pm

"Da,dobro sam,imam samo nekoliko ogrebotina,nije strašno...jesi li ti u redu?" upitala je i požurila za njom.
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Emptyčet srp 09, 2009 2:05 pm

˝Da.˝ kaže ˝Jedino što sam skoro dobila infarkt, sve je uredu˝ našalila se Beta.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
Sponsored content





Sablasna uvala Empty
PostajNaslov: Re: Sablasna uvala   Sablasna uvala Empty

[Vrh] Go down
 
Sablasna uvala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dog Paws :: Karta :: Obala-
Forum(o)Bir: